Home > O tym się mówi > W co grają prawicowe media i TVP
O tym się mówi

W co grają prawicowe media i TVP

We wczorajszych relacjach medialnych z uroczystości związanych z Powstaniem Warszawskim było niemal wszystko. Wspomnienia, relacje z mszy, składanie wieńców, wspólne śpiewanie powstańczych pieśni etc.

Zabrakło jednego. Relacji z marszu zorganizowanego przez środowiska narodowe. Pominięto relacje z wydarzenia, które skupiło kilkanascie tysięcy osób. Głównie młodych ludzi, którzy od wielu lat upominali się o nadanie temu dniu właściwej rangi. Wygląda na to, że za wszelka cenę postanowiono przemilczeć udział środowisk narodowych w tych uroczystościach.

O ile jest dla mnie zrozumiałe, że informacje na ten temat nie ukazały się w przekazach tzw. medialnych szczujni jak TVN, Polsat czy Nova.tv to nie jestem w stanie pojąc dlaczego do bojkotu dołączyły TVP czy Republika.

TVP i Republika raczy nas na ekranach telewizorów protestami Obywateli RP, KOD-u oraz totalnej opozycji nie znajdują jednak czasu na relację z marszu ludzi, którzy, w nieodległych jeszcze czasach, były prześladowane w sposób bezwzględny przez rzekomo demokratyczne Państwo.

Apeluję do władz TVP. Zmieńcie jak najszybciej formę przekazu bieżących wydarzeń albowiem dotychczasowa forma wypacza wizerunek Polski w kraju i na świecie. Oglądając przekazy dnia widzę na ekranach telewizora w zdecydowanej większości protesty opozycji totalnej komentowane w sposób beznadziejny. Przekaz TVP wskazuje na to, że w Polsce jest tylko jedna siła, która ma moc zjednoczenia się Polaków w celu zamanifestowania swoich poglądów. Tak nie jest Panie Kurski

Przykład marszu zorganizowanego przez środowiska narodowe w dniu 1 sierpnia 2017 jest tego dobitnym przykładem. Pominę celowo omówienie bardzo istotnego faktu, w jakim stopniu przekaz Polskiej rzeczywistości w obecnej formie po prostu szkodzi rządzącym. Trzeba być totalnym głupcem by tego nie dostrzec